polski

O značce

770

Revoluční značku TouchBack® založila bývalá víceprezidentka společnosti L'Oreál USA Joan Lasker. Postrádala produkt, který by pomohl rychle zakrýt odrůstající vlasové kořínky. Jako bruneta z vlastní zkušenosti věděla, že především tmavé vlasy vypadají perfektně asi jen 2 týdny po nabarvení. Pak se začne projevovat přirozený růst a nehezké odrosty se stávají viditelnými. Začala hledat produkt, který by vlasům neškodil a maximálně přirozeně zabarvil odrůstající místa. Žádný z běžných produktů ji neuspokojil, a tak se aktivně spojila s odborníky, založila vlastní značku Colormark a v roce 2009 představila světu vlasový korektor TouchBack Hair Marker.

Jak korektor funguje? Jde o dočasnou barvu v podobě fixy, aplikuje se přímo na suché vlasy v pěšince, na skráních a vlasové kontury. Okamžitě překrývá šedivé nebo světlejší odrosty. Velkou výhodou je, že neobsahuje peroxid, amoniak ani PPD  jde skutečně o šetrnou barvu s kondicionérem a pšeničnými proteiny pro vyhlazení zvláště šedivých vlasů. Z vlasů ji snadno odstraníte umytím. Díky speciálnímu aplikátoru Fiber FlowTM  se velmi snadno a pohodlně nanáší. Vyrábí se v osmi nejběžnějších odstínech permanentních barev na vlasy. Naneste na vlasy, počkejte chvilku, než zaschne, přečešte hřebenem  a vaše sebevědomí bude rázem zpátky. Už žádné šediny ani odrosty, jen krásné vlasy. S vlasovým korektorem TouchBack v pohodě přečkáte období mezi barvením.

Dalším senzačním produktem značky TouchBack Brow Marker je fixa k líčení obočí. Dočasná barva s bohatými pigmenty v 5 odstínech ukrytá ve fixu dodá obočí přirozenou hustotu a tvar. Perfektně si poradí s řidším, nevýrazným či příliš tenkým  obočím, chybějícími nebo světlejšími chloupky v linii obočí. Opět nechybí komfortní aplikátor Fiber FlowTM pro snadné nanášení a barva obsahuje také pšeničné proteiny, které dokonale vyhladí jednotlivé chloupky obočí. Dlouhotrvající složení je odolné otěru a potu. Z obočí barvu odstraníte jednoduše odlíčením.  Vůbec se nemusíte obávat nepřirozeného povlaku nebo matného efektu, obočí je po aplikaci přirozené a působí velmi upraveně.

 

TouchBack je držitelem  Ocenění Award Beauty Allure, CEW Beauty Award, Award Discover Beauty, Fitness Beauty Award

 

Стильное постельное белье Киев